WIFI radiatorių montavimas- pagal palangės aukštį

WIFI radiatoriai gaminami 2 skirtingų aukščių. Jei palangės nėra, galima radiatorius tvirtinti su kojelėmis prie grindų. Šildymo parametrai skaičiuojami pagal šilumos nuostolius.

Apie tai kalba UAB “Adax” pardavimų vadovas Artūras Mašalas

Šilumos siurbliai oras- oras

Susideda iš dviejų dalių. Šilumos siurblio oras oras pagrindinis darbas: žiemą šildyti, vasarą – vėsinti. Kai kurie įrenginiai turi funkciją valdyti per mobilųjį telefoną ar kompiuterį.
Apie tai pasakoja įmonės UAB “Eko2šiluma” direktorius Rolandas Grikšas.

Išmanieji radiatoriai su belaidžiu WIFI ryšiu

WIFI ryšiu valdomi radiatoriai turi WIFI termostatą. Būtina sąlyga- WIFI ryšys namuose su 2.4 GHz dažniu. Prieš pradedant reikia radiatorių suprogramuoti, tam yra sukurtos programėlės Android ar iPhone savinininkams.

Apie tai kalba UAB “Adax” pardavimų vadovas Artūras Mašalas.

Mini rekuperatorius – efektyviai keičia orą jūsų patalpoje

Nedidelis įrenginys, montuojamas ant išorinės sienos. Mini rekuperatorius rekomenduojamas visur kur reikalingas grynas oras: ofisuose, miegamuosiuose kambariuose ar kituose patalpose.
Apie tai kalba įmonės UAB “Eko2šiluma” direktorius Rolandas Grikšas.

Oro drėkinimo svarba ir nauda

Oro drėkinimas ( santykinė drėgmė ) – tai reškinys, kuris svarbus tiek žmogaus organizmui tiek verslui, pramonei ar visiems, kas yra uždarame mikroklimate.
Apie tai pasakoja įmonės UAB “NIT” projektų vadovas Adamas Čaplinskas.

Šilumos siurbliai oras-vanduo

Šilumos siurbliai oras vanduo išsiskiria tuo, kad yra puikiai pritaikyti šiaurės klimatui. Esant lauke -25 laipsniams jis gali dar paduoti į šildymo sistemą +63 laipsnius, tad tai puikus sprendimas renovacijai.
Apie tai pasakoja įmonės UAB “Ekoklima” direktorius Robertas Kleštornas.

Loading...