EKSPERTŲ VIDEO PATARIMAI

Ar užtenka Lietuvoje saulės visai reikalingai elektrai pasigaminti?

Tie, kas dar tik pradeda domėtis, kaip išnaudoti saulės energiją savo reikmėms, dažniausiai klausia būtent tokio klausimo – ar Lietuvoje pakaks saulės?
Apie tai kviečiame pažiūrėti trumpą SoliTek saulės eksperto Jono komentarą apie tai.

Fasado šiltinimo subtilybės

Fasado sandarinimo sistemą sudaro trys produktai: specialus gruntas, uždarų porų polietelieno profilis ir hermetikas. Apie tai kalba “Bostik” atstovas Lietuvoje Saulius Podvaiskis.

Naujas statybų literatūros el. knygynas superknygos.lt

TV laidoje “Statybų gidas” pristatomas specializuotas statybų literatūros el. knygynas superknygos.lt , taip pat pasakojama apie naują leidžiamą mokomąją praktinę knygą “BIM vadovas”.
Šioje mokymo priemonėje pirmą kartą pasaulyje bus panaudota papildyta realybė, pateikti tarptautinių ir Lietuvos statybos kompanijų gerosios praktikos pavyzdžiai.

WIFI radiatorių montavimas- pagal palangės aukštį

WIFI radiatoriai gaminami 2 skirtingų aukščių. Jei palangės nėra, galima radiatorius tvirtinti su kojelėmis prie grindų. Šildymo parametrai skaičiuojami pagal šilumos nuostolius.

Apie tai kalba UAB “Adax” pardavimų vadovas Artūras Mašalas

Vidaus baseino įrengimas

Nepamirškite, norint suplanuoti vidaus baseiną, tam reikia teisingo projekto su nurodyta baseino technologija ir namo architektūra, bei atskiros klimato zonos.

Apie tai kalba įmonės UAB “Aqua spektras” atstovas Vytautas Kevišas.

Šilumos siurbliai oras- oras

Susideda iš dviejų dalių. Šilumos siurblio oras oras pagrindinis darbas: žiemą šildyti, vasarą – vėsinti. Kai kurie įrenginiai turi funkciją valdyti per mobilųjį telefoną ar kompiuterį.
Apie tai pasakoja įmonės UAB “Eko2šiluma” direktorius Rolandas Grikšas.

Loading...