Pristatymo taisyklės

Užsakymų atsiėmimas biure Vilniuje

Užsakymų atsiėmimas mūsų biure Vilniuje yra nemokamas. Užsakymo atsiėmimą biure pasirinksite, kai įdėsite prekes į krepšelį ir prisijungsite (ar prisiregistruosite).

Daugumą užsakymų įvykdome per 1-3 darbo valandas nuo užsakymo apmokėjimo.

Atsiimti savo užsakymą galite atvykti tik gavę el. laišką „Jūsų užsakymas paruoštas atsiėmimui“.

Užsakymą galite atsiimti Vilniuje darbo dienomis 9.00-17.00 val. (penktadienį iki 16.00 val.) adresu: Lazdynų g. 21-111 LT-04123, Vilnius. Kaip mus rasti?
Žiūrėkite skiltyje Kontaktai.

Atvykę atsiimti užsakymo į mūsų biurą, būtinai nurodykite užsakymo numerį.

Užsakymai mūsų biure yra saugomi 7 dienas, vėliau užsakymai yra anuliuojami.

Pristatymas į vietą Lietuvoje

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje (išskyrus Neringą) perkant dvi ir daugiau mūsų leidyklos UAB “SUPER NAMAI” knygų.
Kitų knygų vieno užsakymo pristatymo kaina į bet kurią vietą Lietuvoje yra 4 € (išsyrus Kuršių Neriją). Užsakymų atsiėmimas mūsų biure Vilniuje yra nemokamas.

Rinkitės pristatymą į darbovietę, tuomet pačiam ar šeimos nariui nereikės laukti kurjerio namuose. Darbovietėje Jūsų užsakymą gali priimti bet kuris iš bendradarbių.

Neteikiame paslaugos pristatyti užsakymą Lietuvoje pašto dėžutės adresu.

Užsakymų pristatymo trukmė į Neringą yra 4-7 darbo dienos. Negalima atsiskaityti grynais pristatymo metu, kai pristatymo adresas yra Neringoje. Šiuo atveju užsakymai nėra pristatomi nurodytu adresu, juos reikia pasiimti iš artimiausio pašto skyriaus. Gavėjas vietinio pašto pranešimu bus informuotas apie gautą siuntą jo vardu, nurodant pašto skyrių, į kurį reikia atvykti pasiimti siuntos (užsakymo).

Pristatymo trukmė

Kiekvienos prekės puslapyje yra nurodyta prekės pristatymo trukmė, t. y. per kiek laiko ši prekė Jums bus pristatyta Lietuvoje. Sandėlyje turimas prekes pristatome per 1-2 darbo dienas, likusias prekes pristatome per 3-6 darbo dienas.

El. pašto žinute Jus informuosime apie kitą darbo dieną vykdomą užsakymo pristatymą. Pristatome ir namų, ir darbovietės adresu, tik, pastaruoju atveju, būtinai nurodykite darbovietės pavadinimą. Jei pateikiamas namų adresas yra daugiabutyje su koduotomis laiptinės durimis, gavėjo adreso lauke būtinai įrašykite laiptinės durų kodą (pvz. Laisvės pr. 10-100, durų kodas 123).

Pristatymo laikas

Užsakymai Lietuvoje pristatomi 8.00 – 17.00 val. darbo dienomis. Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.

Jei užsakymą atlikote darbo dieną (pavyzdžiui, antradienį) iki 14.00 val. ir pristatymo terminas yra 2-3 darbo dienos, užsakymą gausite ateinančią ar dar kitą darbo dieną (trečiadienį ar ketvirtadienį) 8.00 – 17.00 val.

Jei užsakymą atlikote antradienį po 14.00 val. ir pristatymo terminas yra 2 darbo dienos, užsakymą gausite ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.

Jeigu pristatymo laiku Jūs pats(-i) negalėsite priimti siuntinio, būtinai pasirūpinkite, kad kas nors vietoj Jūsų tai galėtų padaryti.

Loading...