,

Knyga “Statybų vadovas. MEDINIAI NAMAI”

32.90 

Mokomoji praktinė knyga „Statybų vadovas. MEDINIAI NAMAI” .

Išleidimo data: 2024 02 28

Liko 716 (galime užsakyti)

Kiekis:
Produkto kodas: SVMN Kategorijos: ,

Leidinyje „Statybų vadovas. MEDINIAI NAMAI“ pristatoma medinių namų raida ir tipai, apžvelgiama šiuolaikinių medinių namų aspektai. Išsamiai aptariama šiuolaikinių medinių namų privalumai, galimybės ir naujausios medinių namų įrengimo technologijos bei medžiagos, naudojamos statant š iuolaikinius statybų objektus.

Apžvelgiama medinių namų sienų ir stogų konstruktyvinė sandara,  šilumos ir hidroizoliacinių medžiagų , membranų bei kitų medinių namų elementų parinkimas, montavimas ir medžiagų suderinamumas. Pateikiami medinių namų atitvarų tipiniai konstrukciniai sprendiniai.

Ypatingas dėmesys skirtas naujų medienos produktų ir gaminių, kurie leido į naują lygmenį pakelti medinių namų statybą. Tai į įvairūs išilgai ir kryžmai klijuotos medienos produktai, kartais savo savybėmis lyginami su betonu ar plienu, pvz., GLULAM, CLT ir LVL. Visos trys šios palyginti naujos medžiagos kartu vadinamos bendru terminu – inžinerinė mediena.

Tokios medžiagos leidžia projektuoti daug sudėtingesnius, beveik neribotų dydžių ir formų medinius statinius. Lietuvoje planuojama, kad ne mažiau kaip 50 proc. visų statyboje naudojamų medžiagų privalės būti atsinaujinančios. Viena pagrindinių atsinaujinančių medžiagų šaltinių – mediena.

Knygos turinį rasite paspaudę čia.

Leidėjas:
UAB „Super namai”.

Partneriai:
– Vilniaus Gedimino technikos universitetas
– Vilniaus statybininkų rengimo centras
– Lietuvos statybos inžinierių sąjunga
– Medinių namų gamintojų asociacija

Knygos apimtis ir kokybė:
– Apimtis 512 psl.
– Integruoti tarptautinių inžinerinių kompanijų praktiniai pavyzdžiai.
– Apžvelgtos bendrosios teorinės žinios ir kvalifikaciniai reikalavimai.

Loading...