Akcija

,

“Santechniko vadovas. II papildytas leidimas”

34.90 

Su 6 kalbų (lietuvių, anglų, rusų, vokiečių, norvegų, latvių) pagrindinių santechninių žodžių žodynu.

Puslapių skaičius: 576

 

 

Liko 545 (galime užsakyti)

Kiekis:

Papildytoje bei atnaujintoje mokomojoje praktinėje knygoje „Santechniko
vadovas. II papildytas leidimas“ pristatomos naujausios technologijos, medžiagos ir optimalūs sprendiniai, taikomi šiuolaikinėje santechnikoje, taip pat šildymo, vandentiekio bei nuotekų sistemose, apžvelgiami inžinerinių sistemų montavimo ir eksploatavimo klausimai, primenamos statybinės braižybos bei būtiniausios geometrijos žinios.

Taip pat pateikiama išsami informacija apie nuotekų, drenažo ir vandens šalinimo sistemas, naudojant tipinius konstrukcinius mazgus, skaičiavimo formules bei montavimo schemas. Knygoje apšrašyti naujausi technologiniai sprendiniai, atitinkantys naujausius nuotekų standartus ir normatyvus, jiems įgyvendinti naudojant šiuolaikines medžiagas ir technologijas.

Knyga papildyta santechninių terminų žodynu 6 kalbomis : lietuvių, anglų, vokiečių, rusų, norvegų ir latvių kalbomis.

Ypatingas dėmesys skiriamas ekologijos ir energinių išteklių taupymo problemoms spręsti, patalpų temperatūros reguliavimo bei vandens
tiekimo inovatyvioms valdymo sistemoms, moderniems pastatų šildymo būdams, lietaus vandens šalinimui nuo neeksploatuojamų ir eksploatuojamų plokščiųjų stogų, terasų bei apželdintųjų stogų.

Leidinyje pateikiami praktiniai pirmaujančių Pasaulio santechnikos, šildymo, vėsinimo, santechninių prietaisų ir nuotekų sistemų gamintojų sprendiniai.

Aukštųjų ir profesinių mokyklų studentai bei kvalifikacijos kėlimo kursų klausytojai galės atnaujinti savo žinias santechnikos srityje ir pritaikyti jas savo kasdieniniame darbe bei ugdymo procese.

 

Knygos leidėjas: UAB „Super namai“.
Partneriai: Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacija, Vilnius Tech, Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras
Leidinio apimtis – 576 psl.
Išleidimo metai: 2021 m.

 

Knygos turinys: http://superknygos.lt/SV2-LIT-TURINYS.pdf

Loading...