Akcija

Knyga “BIM vadovas” su 3D modeliais

29.90 

“BIM vadovas” – 416 psl. apimties spalvota mokymo priemonė, skirta statybos ir architektūros srities studentams, darbų vadovams, statybos vystytojams ir rangovams. Knygoje panaudota apie 20 tarptautinių kompanijų sprendimų, pateikta naujausia informacija apie BIM technologijas.

BIM AR aplikacijos palaikomi įrenginiai:

https://developers.google.com/ar/devices

Šiuo metu programą iš Google Play parsisiųsti gali vartotojai naudojantys Android įrenginius. Parsisiuntimas iOS operacinės sistemos įrenginiams bus galimas artimiausiu metu

Liko 897

Kiekis:
Produkto kodas: Knyga BIM vadovas Kategorija: Žymos: ,

„BIM vadovas“ – mokomoji praktinė knyga apie statinio informacinio modeliavimo
(angl. Building Information Modeling) (toliau – BIM) procesą. Joje pateikiama susisteminta, apibendrinta informacija, nagrinėjami pagrindiniai aspektai, kuriais grindžiamas statinio informacinis modeliavimas, tokie kaip objektinio modeliavimo principai, duomenų mainai ir jų standartai, BIM taikymas, naudos, tendencijos, yra ir praktinių pavyzdžių.

Leidinys skirtas būsimiems statybų specialistams, statybos proceso dalyviams – užsakovams, projektuotojams, statybininkams, gamintojams, tiekėjams, turto administratoriams ir visiems, kas domisi šio sektoriaus skaitmenizavimu ir efektyvinimu.
Knygoje skaitytojas ras informaciją apie populiariausias šiuo metu naudojamas programines įrangas, skirtas BIM modeliui kurti ir analizuoti, taip pat jų veikimo principus. Supažindinama su pagrindiniais formatais ir kitomis praktinėmis žiniomis.

Knygoje akcentuojama, kad statinio informacinis modeliavimas yra procesas, kurio produktas yra informacinis modelis. Šiame procese dalyvauja daug skirtingų projekto dalyvių. Todėl didelis dėmesys skiriamas koordinavimui, komunikacijai ir bendradarbiavimui.

„BIM vadovas“ – tai pirmoji pasaulyje mokomoji priemonė apie statinio informacinį modeliavimą su integruota papildytosios realybės (angl. Augmented Reality, AR) technologija. Skaitytojas, naudodamas išmaniuosius įrenginius, galės peržiūrėti skaitmeninius modelius, kurie taikomi realiuose BIM projektuose.

Puslapių skaičius: 416

Knygos autoriai: Dainius Gudavičius, Leonas Jasevičius, Darius Pupeikis, Regimantas Ramanauskas.

Knygos partneriai: Kauno Technologijos universitetas, Vilniaus statybininkų rengimo centras, Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacija, Projektavimo įmonė InfoEra

Knygos turinys: http://superknygos.lt/TURINYS_BIM%20vadovas.pdf

 

 

Loading...