Interjero ABC II papildytas leidimas 2021

44.90 

„Interjero ABC“ – praktinis vadovas kuriantiems savo svajonių namus!

Pirmą kartą išleista 2019 metais, knyga sulaukė išskirtinio susidomėjimo ir tūkstančiams skaitytojų tapo patikimu vedliu interjero planavimo kelyje. Jūsų rankose – antrasis papildytas bei dar daugiau žinių suteikiantis jos leidimas.

  • Planuojate įsirengti savo būstą patys, tačiau nežinote, nuo ko pradėti?
  • Neturite pakankamai žinių ar pasitikėjimo?
  • Norite sutaupyti laiko ir pinigų?
  • Gal nesate tikri, kaip tiksliai perteikti savo viziją architektui ar interjero dizaineriui?

Ši knyga – kaip tik Jums! Čia pateikiama koncentruota, išsami ir lengvai skaitoma informacija, paremta profesionalų patirtimi bei taikliomis jų įžvalgomis.

Sužinokite, kaip išvengti pagrindinių klaidų kuriant savo būsto dizainą, ir paverskite tuščias erdves jaukiais namais!

 

Liko 17

Kiekis:
Produkto kodas: Interjero ABC II Kategorija: Žymos: , , ,

„Interjero ABC“ – pirmasis Lietuvoje gražių namų vadovas, į kurį sudėjome pagrindines žinias apie interjero dizainą. Jį skaitydami ne tik gausite praktiškų patarimų, kaip patiems susikurti namus, bet ir sužinosite, kaip pasirengti profesionaliam susitikimui su architektu, interjero dizaineriu ar dekoratoriumi.

Knygos puslapiuose taip pat rasite vertingų žinių ir įžvalgų, kuriomis pasidalijo Lietuvoje žinomi architektūros, interjero dizaino bei kitų sričių profesionalai. Už tai, kad prisidėjo prie šios unikalios knygos kūrimo, dėkojame:

Ryčiui Mikulioniui, Rimgaudui Kunstmonui, Justei Žibūdienei, Ignui Rėksniui, Rasai Kamarauskaitei-Dapšienei, Viliui Kavaliauskui, Volandai Raupelytei-Chailovai, Raimundui Skurdeniui, Karolinai Čirbaitei, Eglei Dūdonei, Agnei Povilonytei, Rimai Rūtalienei, Tatjanai Sprainaitei, Rasai Blažienei, Linui Kairaičiui, Vainetai Orantienei, Kristinai Lastauskaitei-Pundei.

Racionalioji, konstruktyvioji knygos dalis jus supažindins su būsto erdvių specifika, planais ir išmaniosiomis technologijomis, o emocinė pakvies į įspūdingo, dinamiško interjero stiliaus, spalvų, apšvietimo bei dekoro idėjų pasaulį.

Versdami šiuos gausiai iliustruotus puslapius, jūs augsite palaipsniui, kol galiausiai suprasite, kad būsto kūrimo procesas turi aiškią schemą. Vadovaudamiesi ja, galėsite įgyvendinti visus savo sumanymus. Tačiau, prieš imdamiesi realių darbų, nepamirškite, kad interjeras – kur kas daugiau nei gražiai įrengti namai. Tai – tiesioginis jūsų asmenybės atspindys, išryškinantis pomėgius, gyvenimo būdą ir vidinę filosofiją. Taigi, investuodami į šį procesą daugiau savęs, pajėgsite kurti stebuklus!

Būkite drąsūs ir nebijokite svajoti: net pačios netikėčiausios idėjos gali tapti realybe!

 

Autoriai: Rasa Tomkienė, Gintarė Adamonytė

Leidimo metai: 2019
Puslapių skaičius: 528
Leidykla: Kopa
Teirautis dėl įsigijimo: info@superknygos.lt arba tel. 8 614 14442
Loading...